Skip links

UAB “Litesko” filialo “Alytaus energija” darbuotojams!

0
(0)

2019 m. balandžio 3 d. įvykusio susirinkimo su darbuotojais metu, buvo pristatytos UAB “Litesko” filialo “Alytaus energija” darbuotojų perėjimo dirbti į UAB “Alytaus šilumos tinklai” sąlygos ir darbuotojai buvo kviečiami pateikti prašymus priimti į darbą UAB “Alytaus šilumos tinklai”.

Dar kartą pabrėžiame, jog UAB “Alytaus šilumos tinklai” įsipareigoja:

  • įdarbinti visus UAB “Litesko” filialo “Alytaus energija” darbuotojus tomis pačiomis darbo ir darbo užmokesčio sąlygomis;
  • suteikti kasmetines atostogas avansu (iki 10 d.d.), jei UAB “Alytaus šilumos tinklai” ir UAB “Litesko” nesusitars dėl darbuotojų atostogų perkėlimo;
  • perkelti darbuotojų sukauptą darbo stažą UAB “Litesko” filiale “Alytaus energija”;
  • darbo atlygio sistemoje įtvirtinti kintamos darbo užmokesčio dalies apskaičiavimo ir mokėjimo metodiką.

Siekiant užtikrinti Jūsų interesus bei tolesnį nenutrūkstamą darbą Alytaus miesto šilumos ūkyje, prašome užpildyti pateiktą prašymo priimti į darbą formą ir ją atsiųsti mūsų personalo specialistei Eglei Janulevičienei, el. p. egle.januleviciene@alytausst.lt arba pristatyti adresu Pramonės g. 9, 4 a. Elektroniniame laiške prašome papildomai nurodyti drabužių ir avalynės dydžius (jei darbo drabužiai ir avalynė Jums yra reikalingi).

Kilus bet kokiems klausimams, prašome skambinti Eglei tel. nr. 8 315 78 168 arba direktoriui Mindaugui Nevardauskui tel. Nr. 8 650 21 727.

prašymas priimti į darbą

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.