Skip links

UAB „Alytaus šilumos tinklai“ tęsia miesto šilumos tinklų rekonstrukciją ir plėtrą

0
(0)

UAB „Alytaus šilumos tinklai“ tęsia miesto šilumos tinklų rekonstrukciją ir plėtrą – investicijoms 2023 m skyrė 596,6 tūkst. eurų

Vasarą prasidėję susidėvėjusių šilumos trasų atnaujinimo darbai Alytaus mieste jau pasiekė finišo tiesiąją. Siekiant mažinti avarijų riziką ir šilumos nuostolius į aplinką šiemet Santaikos ir Žalgirio gatvėse buvo rekonstruota 586 metrai vamzdynų, kuriais į Alytiškių namus keliauja šiluma. Atlikti minėtus darbus buvo būtina, kadangi vamzdynas yra kritiškai susidėvėjęs, jo amžius siekia 37-50 m. Santaikos ir Žalgirio gatvėse šilumos trasų rekonstrukcijos darbai buvo atliekami tam, kad šaltuoju metų laiku gyventojams būtų užtikrintas patikimas šilumos tiekimas. Senieji, dar nuo 1973-1986 m. eksploatuojami vamzdynai kėlė avarijų riziką, todėl buvo pakeisti moderniais, ilgaamžiais ir kur kas patikimesniais vamzdžiais. Bendra investicijų suma šilumos tiekimo tinklų rekonstrukcijai – 563 tūkst. Eur.

Pagal galiojančių teisės aktų reikalavimus, šilumos tiekėjas privalo prie savo šilumos tinklų prijungti visus pageidaujančius klientus, kurie yra centralizuoto šilumos tiekimo zonoje. Komercinis interesas paskatino prie šilumos tinklų prijungti  ir naujus vartotojus (Komercinės paskirties pastatus – Santaikos g. 30M ir Vilties g. 3), esančius konkurencinėje zonoje. Bendra investicijų suma naujų vartotojų pajungimui siekė 33600 Eur. Sėkmingai įgyvendinus šiuos projektus šiluma minėtiems objektams bus tiekiama jau ateinantį 2023-2024 m. šildymo sezoną.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.