Skip links

Mano Alytus

„Mano Alytus“ – tai Alytaus miesto komunalinių įmonių UAB „Alytaus šilumos tinklai“, UAB „Dzūkijos vandenys“ ir UAB „Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras“ projektas, skirtas užtikrinti aukščiausios kokybės klientų aptarnavimą: visos sąskaitos viename voke, vieningas klientų aptarnavimo centras bei bendra klientų savitarna internete.

Džiaugiamės, jog nuo šiol mūsų klientai sąskaitas gaus viename „Mano Alytus“ voke, netolimoje ateityje atidarysime vieningą klientų aptarnavimo centrą pačioje Alytaus širdyje – Pulko g. 1 – kuriame Jūsų patogumui galėsite rasti atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus mūsų teikiamomis komunalinėmis paslaugomis.

Tikimės, jog jau 2023 m. pradžioje visus klausimus (užsakyti paslaugas, sudaryti sutartis, palikti pranešimą) galėsite ir bendroje mūsų savitarnoje adresu www.mano-alytus.lt

Žemiau rasite atsakymus į dažniausiai iškylančius klausimus, susijusius su sąskaitų pristatymu viename voke!

Bendra sąskaita siunčiama Alytaus miesto savivaldybės ir komunalinių paslaugų tiekėjų iniciatyva, kad Jums netektų laukti atskirų sąskaitų, siunčiamų skirtingu metu. Todėl bendrovių UAB „Alytaus šilumos tinklai“, UAB „Dzūkijos vandenys“ ir UAB „Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras“ vienu adresu teikiamų paslaugų sąskaitos sudedamos į vieną voką ir išsiunčiamos Jums! Šių paslaugų teikėjų sąskaitos siunčiamos ir paštu, ir pateikiamos interneto mokesčių platformoje www.vienasaskaita.lt, kad galėtumėte bet kada jas visas matyti vienu metu ir vienoje vietoje.

„Mano Alytus“ siunčiamose sąskaitose pateikiamas tik būsto adresas be vardo ir pavardės, pagal tai kokiu adresu jums yra teikiamos komunalinių įmonių paslaugos. Tokia sąskaita turi tokią pačią juridinę galią kaip ir sąskaitos su pateiktu vardu bei pavarde ir šias sąskaitas apmokėti privaloma kaip ir anksčiau. Jeigu abejojate, ar pateikta sąskaita iš tiesų skirta Jums, patikrinkite paslaugų teikėjo mokėtojo kodą. Jeigu jis sutampa su mokėtojo kodu, kuris būdavo nurodytas ant ankstesnių sąskaitų, – sąskaita iš tiesų adresuota Jums. Jeigu kyla klausimų, kreipkitės į „Mano Alytus“ Klientų aptarnavimo skyrių. Tiesiog nuo šiol sąskaita už paslaugas pateikiama nurodytu adresu, o ne asmeniui.

Pirmiausia patikrinkite pašto dėžutę, gal visgi joje yra vienas bendras vokas iš „Mano Alytus“ su šių teikėjų sąskaitomis viduje. Šių paslaugų teikėjų sąskaitos atskirai NĖRA SIUNČIAMOS!  Nepamirškite, kad ant sąskaitos nuo šiol bus tik būsto adresas be jūsų vardo ir pavardės.

Jeigu pašto dėžutė tuščia, prisiminkite, ar buvote prisijungę prie mokesčių platformos www.vienasaskaita.lt ir ar sutikote, kad popierinės sąskaitos Jums nebūtų siunčiamos, o jas visas gautumėte tik internetu? Jeigu taip, prisijunkite prie platformos ir sąskaitas matysite paskyroje. Jeigu norėsite gauti ir popierines sąskaitas, keliaukite į paskyros nustatymus, pasirinkite skiltį „Mano Alytus“ paslaugos ir pažymėkite, kad pageidaujate gauti paštu siunčiamas paslaugų teikėjų sąskaitas.

Jeigu pašto dėžutėje iki 16-17 mėnesio dienos voko iš centro „Mano Alytus“ nėra ir nebuvote prisijungę prie mokesčių platformos internete, skambinkite telefonu 8 700 77007 arba kreipkitės el. paštu: info@vienasaskaita.lt

Nuo šiol Alytaus miesto savivaldybės komunalinių įmonių sąskaitos bus sukeltos į partnerių platformą www.vienasaskaita.lt, o tuo elektroninio pašto adresu, kuriuo gaudavote elektronines sąskaitas, sulauksite laiško su prisijungimo informacija. Savitarnos paskyroje matysite pateiktas paslaugų teikėjų sąskaitas, jų detalizaciją ir galėsite visiems tiekėjams atsiskaityti vienu kartu. Platformoje www.vienasaskaita.lt paslauga teikiama NEMOKAMAI, kai atsiskaitote tik už UAB „Alytaus šilumos tinklai“, UAB „Dzūkijos vandenys“ ir UAB „Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras“ teikiamas paslaugas.

Rekomenduojame jungtis prie www.vienasaskaita.lt paskyros ir ten pateikti duomenis, atlikti mokėjimus. Kai Jūsų paskyroje yra tik šie paslaugų teikėjai: UAB „Alytaus šilumos tinklai“, UAB „Dzūkijos vandenys“ ir UAB „Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras“ ir nesate užsisakę jokių papildomų paslaugų, Jums platformoje www.vienasaskaita.lt  paslauga bus teikiama NEMOKAMAI.

Visais atvejais, kai turite klausimų dėl sąskaitų pateikimo, informacijos jose, atsiskaitymo ir kt., kreipkitės:

UAB „Alytaus šilumos tinklai“ – 8 315 78040;

UAB „Dzūkijos vandenys“ – 8700 555 10;

UAB „Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras“ – 8 315 72842.

Jeigu turite klausimų dėl prisijungimo prie partnerių platformos www.vienasaskaita.lt ir apmokėjimo internetu, skambinkite 8 700 77007.

Atsiskaityti galite įprastai fizinėse įmokų priėmimo vietose, internetu bei NEMOKAMAI Jums skirtoje partnerių platformoje www.vienasaskaita.lt. Čia prisijungę galėsite matyti paslaugų teikėjų pateiktas sąskaitas ir jiems visiems atsiskaityti vienu kartu! Prisijungimo prie mokesčių platformos duomenys pateikiami kartu su kasmėnesinėmis sąskaitomis tame pačiame voke.

Alytaus savivaldybės komunalinių paslaugų įmonių sąskaitos klientams pateikiamos NEMOKAMAI, nesvarbu ar jas gaunate paštu, ar gaunate ir apmokate platformoje www.vienasaskaita.lt NEMOKAMAI. Mokestis už atsiskaitymą grynųjų pinigų priėmimo vietose ar atliekant pavedimą priklauso tik nuo įmokų surinkėjų taikomos kainodaros.

Junkitės prie partnerių platformos www.vienasaskaita.lt, suveskite prisijungimo duomenis, kuriuos rasite pateiktus viename voke su sąskaitomis. Prisijungimo duomenys nurodyti tame pačiame sąskaitos lape kaip ir Jūsų būsto adresas! Prisijunkite ir galėsite atsisakyti popierinių sąskaitų, matyti visas sąskaitas internete vienoje vietoje ir atsiskaityti už paslaugas vienu kartu. Juk smagu, kad internete paslaugos teikiamos be darbo valandų!

Jeigu nepavyksta prisijungti ar nerandate prisijungimo duomenų, kuriuos siuntėme popierinėje sąskaitoje ar el. paštu, susisiekite su mokesčių platformos www.vienasaskaita.lt konsultantais 8 700 77007.

Atsiskaitant už Alytaus miesto savivaldybės komunalinių įmonių sąskaitas partnerių platformoje www.vienasaskaita.lt netaikomas paslaugos administravimo mokestis, kai apmokate sąskaitas tik šių paslaugų teikėjų: UAB „Alytaus šilumos tinklai“, UAB „Dzūkijos vandenys“ ir UAB „Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras“. Jeigu Jūsų bankas neapmokestina bankinio pavedimo, sąskaitų apmokėjimas jums nieko NEKAINUOJA! Be to, į savo paskyrą galite įsitraukti ir visus kitus paslaugų teikėjus, kuriems atsiskaitote periodiškai. Daugiau apie paslaugos teikimo sąlygas sužinosite paskyroje. Įsitikinkite, kaip patogu, kai visiems teikėjams galima atsiskaityti vienu kartu.

Tokios galimybės nėra. Siųsdami sąskaitas vienu metu viename voke, siekiame ne tik palengvinti sąskaitų pristatymą, bet ir sumažinti popierinės spaudos kiekį, todėl gauti sąskaitas atskirai galimybės nėra. Kiekvienas sutaupytas popieriaus lapas ar popierinės sąskaitos atsisakymas ir prisijungimas prie mokesčių platformos www.vienasaskaita.lt internete Jums bus tik mažytis pokytis, bet visiems gyventojams kartu – galimybė pastebimai prisidėti prie gamtos išteklių saugojimo. Siekime to vieningai drauge.

Jeigu neturite galimybės už paslaugas atsiskaityti internetu, rinkitės kitus atsiskaitymo būdus. O jeigu dvejojate ar bus patogu – siūlome išbandyti ir įsitikinti. Užsisakyti popierinės sąskaitos siuntimą visada galėsite uždėję sutikimą paskyros nustatymų skiltyje ar susisiekę su paslaugos tiekėju ir paprašę pakeisti sąskaitų siuntimo būdą.

„Mano Alytus“ ir mokesčių platformos www.vienasaskaita.lt klientai, kurie atsiskaito tik šiems paslaugų teikėjams: UAB „Alytaus šilumos tinklai“, UAB „Dzūkijos vandenys“ ir UAB „Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras“, paslauga naudojasi NEMOKAMAI, todėl nieko keisti nereikia. Tiesiog atsiskaitykite patogiai, kaip esate įpratę. Jeigu paskyrą papildysite ir kitais paslaugų tiekėjus, kainodara gali keistis, priklausomai nuo paslaugų teikėjų skaičiaus.

Vadovaujantis Bendruoju asmens duomenų apsaugos reglamentu (BDAR) šios bendradarbiaujančios įmonės turi teisę keistis duomenimis, kurie yra būtini kokybiškam paslaugos teikimui užtikrinti. Informacija apie jus perduodama tik ta, kuri tiesiogiai susijusi su paslaugos teikimu, o patys duomenys perduodami imantis visų saugumo priemonių ir prisiimant visą būtiną atsakomybę dėl tyčinio ar netyčinio jų paviešinimo.